Witam!


Serdecznie witam na moim blogu, który w zupełności poświęcam fotografii. Nie przypadkowo witam się właśnie tym zdjęciem. Otóż teatr odgrywa w moim życiu ogromną rolę, dlatego też chcę przekazać Wam trochę tej magii, która emanuje z tej fotografii. Autorem zdj. jest Aneta Jarka, wspaniała, utalentowana fotografka i przyjaciółka zarazem. Ślę do Was dobrą energię, mam nadzieję, że będziecie mieszkańcami krainy, którą pragnę Wam przedstawić...

8 komentarze:

Anonimowy pisze...

bardzo się cieszę, Joanno, że powstał ten blog i mam nadzieję, że będzie tętnił życiem, bo moja codzienna obecność tutaj jest gwarantowana ;)

a tym, że otworzyłaś swoją historię tą fotografią jestem zaszczycona. Kocham!

Anecie. ;*

Anna pisze...

:*:*:*:* piękna seria, serie... zachwycasz swym artystycznym podejściem, duszą piękna-co ważne również pomysłem i idealną jakością, precyzją... zawsze będę gonić za takim wzorem jaki tworzysz, to ideał..

mikekanton pisze...

świetnie Kochana, będę przy Tobie ... a Ty pisz, pisz i pokazuj ... M

Andrzej pisze...

Witaj Pomarańczko piękne dzięki za udostępnienie
linka do Twojego bloga, zawsze byłem i jestem fanem Twoim i prac jakie dane mi było podziwiać.
Rozpoczynasz świetnymi seriami i mam pewność, że dalsze jakie zamieścisz będą równie fascynujące.
Powitalna fotografia emanuje ciepłem i delikatnością a zarazem siłą z jaka realizujesz swoje marzenia i pomysły.
Powodzenia :) :*

Ola pisze...

Kraina moich marzeń.. dziękuję, że mogę w niej gościć...

Anonimowy pisze...

witaj...
Uwielbiam oglądać Twoje fotografie!
Marcin

joanna pisze...

Moja Droga.. często o Tobie myślę i wcale o Tobie nie zapomniałam.. Oglądam wszystkie Twoja fotografie i rozmyślam nad nimi. Rozmyślam też nad Twoimi opisami na gg:] Nie wiem jak to możliwe ale często czuję dokładnie to samo.. Jakbyś chciała wyrazić moje a nie swoje uczucia..:) Obiecuję Ci Kochana, że jak tylko skończy się ten okropny i wyczerpujący dla mnie czas.. przyjdę. Przyjdę żeby napić się z Tobą aromatycznej kawy.. i porozmawiać. Bo mimo, że jesteśmy tak daleko od siebie jesteś mi bardzo bliska. I taka podobna do mnie.. Mam nadzieję, że wybaczysz mi to milczenie i że też o mnie nie zapomnisz.. J.

www.wyrwa.blogspot.com pisze...

piękne zdjęcia! pozdrawiam ;)

Obserwują mnie:

Obsługiwane przez usługę Blogger.