looking for my baroque lord...



Pomysł narodził się dość dawno a mianowicie siedział w mojej głowie od roku. Zainspirowałam się stylizacją na jednym z pokazów mody transmitowanym w tv. Pomyślałam wtedy, że chciałabym kiedyś zrobić coś podobnego. Baśniowego. Brakowało jednak sprawnej ekipy, by zrealizować pomysł.

Na początku marca udało się zebrać całą ekipę i dograć wszystkie detale. Projekt ten musiał mocno dojrzeć, by ujrzeć światło dzienne.



looking for my baroque lord...



Nasza ekipa:
Julita Gola - modelka, która po dziewięciu godzinach podróży z Poznania dotarła do Lublina, na miejsce sesji; Monika Butryn, która jest autorką wspaniałego make up (malowała w swojej pracowni, gdzie nas przez pół dnia gościła); Jagna, która wykonała dość trudny zabieg doczepienia i uczesania włosów i Paulina Kochańczyk, która zajęła się stylizacją modelki. Na sesji asystował Łukasz Suchorab, który wykazał się pomocą i dostarczył na miejsce sesji przesyłkę od projektantki. ; ) Po wystylizowaniu Julity udaliśmy się do Parku Ludowego, by zatrzymać na fotografiach chwile, które jakiś czas temu urodziły się w głowie. Zdjęcia, które były spełnieniem moich ostatnich fotograficznych pragnień, to zasługa ww. ekipy. Dziękuję kochani za udaną współpracę. Mam nadzieję, że przed nami jeszcze nie jeden tak owocny projekt.

2 komentarze:

Andrzej pisze...

Obserwuję Twoja twórczość od dłuższego czasu zawsze mnie zaskakujesz pomysłowością, wnikliwością oraz interesującym podejściem do tematu czego dowodem jest ta sesja.
Życzę wielu tak udanych przedsięwzięć ku chwale autorki i radości oglądaczy.

Anonimowy pisze...

Swietny pomysł!

Styl trochę jakby z videoklipów Mylene Farmer :)

Marcin

Obserwują mnie:

Obsługiwane przez usługę Blogger.